KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13714414
nr 1371 4414
Akvarell
Ulla D Karlsson, sjölandskap, Signerad, bladets mått: 56x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:46:19
500 kr